Straipsniai
Greita paieška
Receptai
Draugai

Menininkas sukūrė indus iš apelsino žievės

2011-12-22 11:19:56
Spausdinti Komentarai     Teksto dydis
Menininkas sukūrė indus iš apelsino žievės

Izraelyje, žydų ir arabų kaime gimęs arabų kilmės menininkas Wahat-al-Salam mėgsta eksperimentuoti su kasdienybėje sutinkamais daiktais. Pasinaudodamas paprasta lydymo ir džiovinimo technika jis sukūrė indus iš apelsino žievės.

Jaunasis menininkas teigia, kad jo indai ekologiški, greitai yrantys gamtoje, pagaminti iš vietinių žaliavų, pigūs, atsparūs vandeniui ir, svarbiausia, skaniai kvepiantys. Baigęs dizaino studijas, Wahatas nusprendė neiti dirbti į jokią įmonę ir neleisti dienų prie kompiuterio, bet užsiimti rankų darbo dirbiniais.

Dizaineris dabar eksperimentuoja kaip „išversti“ aplesino žievę į kitą pusę ir suteikti savo dirbiniams baltesnę, švelnesnę tekstūrą.

 
Grynas.lt
Komentarai0

Panašūs straipsniai

10 originalių puodelių
10 originalių puodelių

Išskirtinis ir originalus puodelis net tik gerai nuteiks naujai dienai, bet ir bus puiki dovana artimam žmogui.
10 įdomių ir išskirtinių puodelių - kurio norėtumėte Jūs? :-)

Ko nežinojote apie kavą: populiaraus gėrimo paslaptys
Ko nežinojote apie kavą: populiaraus gėrimo paslaptys

Kur augina pačią skaniausią kavą? Kuo arabika skiriasi nuo robustos? Kiek laiko kavos pupelės išlaiko savo aromatingumą? Atsakysime į visus klausimus, tad pradėkime nuo pradžių...

5 įdomūs faktai apie maistą
5 įdomūs faktai apie maistą

Ar žinojote, kad...

 Daugiau straipsnių
Ar žinote, kad...

Jie norite švariai išvalyti mikrobangų krosnelę, į mikrobangų krosnelę įstatykite dubenį su vandens ir acto skiediniu (vandens ir acto pilkite santykiu 1:1). Uždarykite, įjunkite krosnelę ir pakaitinkite šį mišinį 2 – 3 minutes. Baigusi šildyti, suvilgykite skiedinyje virtuvinę kempinėlę ir išvalykite ja mikrobangės sieneles.

Rodyti kitą patarimą
Reklama
Dienos populiariausi
Žemaičių blynai su faršu Maltos vištienos Kijevo kotletai Čenakai Burokėlių salotos Marinuota strimele Kepti šonkauliukai medaus-garstyčių marinate
Reklama
Prisijunk prie mūsų!