Spice.lt

Captain Morgan

Captain Morgan

Kapitonas Henry Morganas, vienas drąsiausių bei sėkmingiausių XVII amžiaus Karibų jūros piratas, kurį karalius Čarlzas II, už jo atsidavimą Anglijai, paskyrė Jamaikos gubernatoriumi. Kapitono Morgano dėka romas buvo pripažintas oficialiu Anglijos Karališkojo laivyno gėrimu.

Originalus Captain Morgan romas buvo gaminamas tradiciniu distiliacijos metodu iš išspaustų cukranendrių sulčių. Nutrūktgalviai piratai bei keliautojai tamsų romą gerdavo vieną arba su citrinų sultimis. Ši tradicija išliko ir iki šių dienų. „Captain Morgan“ romas gaminamas maišant skirtingų Karibų jūros salų romus, kad aromatas ir skonis būtų kiek švelnesni. Subtilų prieskonį prideda naudojamos iš vidaus išdegto ąžuolo statinės.

 

Captain Morgan Original Spiced Rum

 

 

Kilmės šalis: Jamaika
Alk. Tūris: 35%
Aprašymas: Captain Morgan Spiced romas pagamintas pagal slaptą receptą iš Karibų salų romo. Tai sodrių ir švelnių prieskonių bei kitų natūralių skonių mišinys. 
Savo turiningą skonį bei gintaro spalvą romas įgauna brandinant jį išdegto ažuolo statinėse. Captain Morgan Spiced puikiai tinka maišyti su Cola – tai legendinis derinys!
Tinka kokteiliams su Cola ir su imbieriniu limonadu Ginger Ale.

 

Captain Morgan Black Rum

 

 

Kilmės šalis: Jamaika
Alk. Tūris: 40%
Aprašymas: „Captain Morgan Black Rum“ gaminamas maišant skirtingų Karibų jūros salų romus: Jamaikos, Guajanos ir Barbadoso, kad aromatas ir skonis būtų kiek švelnesni. Pagrindiniu romu lieka Jamaikos romas. Gamybai naudojamos iš vidaus išdegto ąžuolo statinės. 
Captain Morgan Black romas yra sodriai šiltos, tamsaus gintaro spalvos, turiningo ir unikaliai ryškaus aromato. Jaučiamas saldokas vaisių skonis, tad šis romas yra unikalus ir išskirtinis. 
Tinka gerti vieną, su citrinų sultimis bei kokteiliams su imbieriniu limonadu Ginger Ale, norint pajausti tikrąjį Karibų skonį. Taip pat galima pagardinti kavą ar arbatą.