Straipsniai
Greita paieška
Receptai
Draugai

Naujienos

Konkurso "Velykų skanėstai" rezultatai!
Konkurso "Velykų skanėstai" rezultatai!(3)

Skelbiami konkurso "Velykų skanėstai" rezultatai!

Su Moters diena!
Su Moters diena!

Šią gražią kovo 8 dieną sveikiname Jus su Moters diena! Linkime saulėtos, pavasariškos nuotaikos, įkvėpimo naujiems darbams ir meilei! Lai ši diena Jums būna pilna kvepiančių žiedų!

Užgavėnės
Užgavėnės

Užgavėnės – žiemos palydų, žiemos išvarymo, daugelio dar vadinama skalsos ir gausumo skatinimo šventė. Ji buvo žinoma net ir pagonybės laikais. Pagal seną tradiciją Užgavėnės turėtų būti švenčiamos net 8 dienas.

Su Naujaisiais Metais!
Su Naujaisiais Metais!

Iš nuoširdumo ir gerų žodžių iškepkime didelį Naujametinį pyragą, kad jis švelniai kvepėtų laime, o kiekvienas, gavęs po šiltą jo riekę, kitiems metams gautų daug šilimos, meilės, pasitikėjimo, energijos, tikrų draugų ir kūribingų receptų! Būkite laimingi!

Ar žinote, kad...

Plastikiniai langai nustos rasoti, jei vėdinsite laiku patalpas ir nelaikysite namuose didelės drėgmės. Taip pat jie gali rasoti, jei prie langų nevyksta oro cirkuliacija dėl užuolaidų, gėlių vazonų ir kitų trigdžių.

Rodyti kitą patarimą
Reklama
Dienos populiariausi
Žemaičių blynai su faršu Troškintos kiaulienos kepenėlės Šokoladinis kokteilis "Šokoladinis dangus" Įdaryti makaronų vamzdeliai Vištienos kepsniukai Bulvės su grybais kaimiškai
Reklama
Prisijunk prie mūsų!