Straipsniai
Greita paieška
Receptai
Draugai

10 originalių puodelių

2012-09-13 10:05:12
Spausdinti Komentarai     Teksto dydis
10 originalių puodelių

Išskirtinis ir originalus puodelis net tik gerai nuteiks naujai dienai, bet ir bus puiki dovana artimam žmogui.

10 įdomių ir išskirtinių puodelių - kurio norėtumėte Jūs? :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai0

Panašūs straipsniai

Spanguolės
Spanguolės

Spanguolės turi kraują stabdomųjų, uždegimus malšinamųjų ir kitų savybių. Jų sultys labai tinka ligonių troškulį malšinti, tonizuoja organizmą, didina darbingumą, gerina apetitą ir virškinimą, padeda sumažėjus skrandžio rūgštingumui, sergant hipertonija, taip pat stimuliuoja kasos sekreciją.

Putojančio vyno pateikimas
Putojančio vyno pateikimas

Jokia didesnė ar prasmingesnė šventė nepraeina be iššauto elegantiško kamščio skrydžio ir per butelio viršų besiveržiančių putojančių burbuliukų. Tegul putojantis vynas lydi ir gražiausias Jūsų gyvenimo akimirkas! Kad jų niekas nesugadintų ir jos būtų idealios, pateikiame kelis patarimus.

Vegetarizmas
Vegetarizmas

Vegetarizmas - mitybos būdas, kai atsisakoma mėsos, žuvies, kiaušinių, pieno produktų ir kito gyvulinės kilmės maisto. Tačiau vegetarizmas turi ne vieną formą. Pavyzdžiui veganai valgo tik augalinės kilmės maistą ir netgi nenaudoja daiktų, kurie savo sudėtyje turi odos, kailių. Ovo-lakto veganai vartoja pieno produktus ir kiaušinius, o pusiau vegetarai taip pat valgo ir žuvį.

 Daugiau straipsnių
Ar žinote, kad...

Agurkų nelaikykite kartu su obuoliais, nes iš obuolių išsiskiriančios medžiagos skatina agurkų vytimą.

Rodyti kitą patarimą
Reklama
Dienos populiariausi
Silkė su cinamonu Tarkuotų bulvių virtinukai Makaronai su pomidorais ir sūriu Žemaičių blynai su faršu Želė tortas „Vasarėlė“ Česnakinis padažas kebabams
Reklama
Prisijunk prie mūsų!