Straipsniai
Greita paieška
Receptai
Draugai

Jaunystės gėrimai

2014-01-28 15:09:16
Spausdinti Komentarai     Teksto dydis
Jaunystės gėrimai

 Kuo panakinti troškulį, kad nesentume ir nesirgtume? Mokslininkai sudarė „jaunystės" gėrimų sąrašą. Dauguma jų yra skysčiai, kurie turi tam tikrų antioksidantų, tai yra, medžiagų, kurios pajėgios atremti griaunančią laisvųjų radikalų jėgą ir tuo pačiu sulėtinti ląstelių senėjimą.

 
Granatų sultys
 
Jos turi visą organizmą stiprinančių savybių. Be gyvybingų antioksidantų granato vaisiuje yra daug kalcio, kalio, fosforo, magnio ir geležies. Jos ypač naudingos kraujagyslėms, odai, plaukams ir nagams. Nepamainomos širdies, kraujotakos ir nervų sistemoms. Granatų sultys – geriausia stiprinanti priemonė, persirgus infekcine liga ar po operacijos.
 
Obuolių sultys
 
Puikiai padeda sergant ateroskleroze, kepenų, inkstų ir šlapimo pūslės ligomis. Gerina maisto virškinimą, šalina iš organizmo medžiagų apykaitos liekanas, laisvuosius radikalus ir toksinus. Nuostabiai atstato jėgas po didelių fizinių krūvių.
 
Apelsinų sultys
 
„Nemirtingumo obuoliai“- taip apelsinus vadino XV amžiuje. Viduramžių gydytojai aukštino šių vaisių gydomąsias savybes ir rekomenduodavo jų sultis sergantiems inkstų bei šlapimo takų ligomis, skrandžio ir žarnyno sutrikimams gydyti. Apelsinų sultys stimuliuoja medžiagų apykaitą ir skatina riebalų deginimą.
 
Sausas raudonas vynas
 
Vynas naudingas vertingomis medžiagomis, kurios labai palankiai veikia žmogaus kraujagysles. Jis taip pat sulėtina baltymo virškinimo procesą, suteikdamas sotumo jausmą. Todėl taurė vyno padeda išsaugoti grakštumą. Teikite pirmenybę sausam (nesaldžiam) raudonajam vynui, bet jauskite saiką. Imkite pavyzdį iš prancūzų: sotų maistą jie užgeria vynu, tad šioje šalyje storulių reikia gerai paieškoti!
 
Žalioji arbata
 
Būtų labai naudinga visas vaišes užbaigti žaliosios arbatos gėrimo ceremonija, kai valgomi „sunkieji“ patiekalai. Šis gėrimas duoda organizmui labai daug naudos: gerina metabolizmo procesus, šalina laisvuosius radikalus. Su kiekvienu puodeliu mūsų organizmas be jokių pastangų netenka 70 - 80 kalorijų. Pabandykite pakeisti kavos puodelį į žalią arbatą, netgi jei tokių puodelių bus keli per dieną.
Komentarai0

Panašūs straipsniai

Puokštės iš saldainių
Puokštės iš saldainių

Puokštės iš saldainių Lietuvoje dar nėra itin populiarios, tačiau norintys nustebinti kokį nors artimą žmogų, gali pabandyti padaryti puokštę iš saldainių! Jei manote, kad patys nesusitvarkysite su užduotimi - kreipkitės į floristus, kurie padės pagaminti tokią gražią ir skanią dovaną. ;)

Neįprasti stalo įrankiai
Neįprasti stalo įrankiai

Įvairiausias stalo įrankių pasirinkimas

32 kiaušiniai per minutę: ar tai įmanoma?
32 kiaušiniai per minutę: ar tai įmanoma?

Ir mes atsakome, jog tai tikrai įmanoma! Yra žmonių, gebančių per 60 sekundžių suvalgyti net 32 kiaušinius! Be abejonės, toks skaičius tikrai muša rekordus, tačiau, liesas žmogus, vieną po kito ryjantis kiaušinius, tikrai verčia nustebti!

 Daugiau straipsnių
Ar žinote, kad...

Sorų košė nebus karti ir pilkos spalvos, jei prieš verdant kruopas gerai nuplausite.

Rodyti kitą patarimą
Reklama
Dienos populiariausi
Virtos “gėlytės” Kepta vištiena su ryžiais Troškintos kiaulienos kepenėlės Silkė su cinamonu Čenakai Biskvitinis pyragas
Reklama
Prisijunk prie mūsų!