Straipsniai
Greita paieška
Receptai
Draugai

Konkurso "Velykų vaišės su ŽANA" rezultatai!

2013-05-07 09:08:28
Spausdinti Komentarai     Teksto dydis
Konkurso "Velykų vaišės su ŽANA" rezultatai!

 

Mielieji konkurso "Velykų vaišės su ŽANA" dalyviai,

 
Dėkojame Jums už aktyvų dalyvavimą konkurse :)
 
Kaip visada, išrinkti laimėtojus ne taip jau paprasta, bet visgi pačiu geriausiu konkursui atsiųstu receptu tapo p. Reginos atsiųstas vištienos šaltienos su daržovėmis "Velykų sala" receptas. Nugalėtojai atitenka pagrindinis prizas - kepimo forma su metalinėmis grotelėmis iš PYREX! 
 
Puikūs rinkiniai iš Luminarc (4 taurės kokteiliui ir kokteilių plaktuvas) atitenka p. Ritai už kiškio morkyčių ir p. Juditai už trijų šokoladų torto receptus!
 
Sveikiname laimėtojas! Su jomis susisieksime asmeniškai.
 
Lauksime Jūsų receptų kituose Spice.lt konkursuose!
 
 
Visada Jūsų,
Spice.lt redakcija

 

Komentarai0

Panašūs straipsniai

Su kuo valgyti alyvuoges  ir viskas apie alyvuogių naudą
Su kuo valgyti alyvuoges ir viskas apie alyvuogių naudą

Alyvuogės yra puikus ir labai universalus produktas. Be šių vaisių sunku įsivaizduoti gardžiausius užkandžius, salotas ar gėrimus. Alyvuogės yra ne tik puikus gurmaniškas produktas, tačiau jos yra labai naudingos mūsų sveikatai.

Kulinarinė studija ČIOP ČIOP kviečia į nuotaikingą cirką virtuvėje!
Kulinarinė studija ČIOP ČIOP kviečia į nuotaikingą cirką virtuvėje!

Kulinarijos studija naujose patalpose prie upės ČIOP ČIOP tęsia teminių kulinarinių vakarėlių „supper“ seriją ir šį ketvirtadienį, birželio 19 d., kviečia pasinerti į cirko pasaulį. Kartu su stilingu skanaus maisto gaminimu, muzika ir vakaro linksmybėmis.

Interviu su virtuvės šefu A. Tadžibajevu
Interviu su virtuvės šefu A. Tadžibajevu

Kiekvienoje šalyje nacionalinis uzbekų maistas pritaikomas pagal tai, prie kokių skonių yra pripratę vietiniai žmonės ir produktų, kuriuos galima įsigyti. Lietuvoje uzbekiški patiekalai yra žymiai mažiau riebūs, taip pat ne tokie aštrūs, kaip Uzbekistane.

 Daugiau straipsnių
Ar žinote, kad...

Jei greitai atitirpinsite užšaldytą maisto produktą neteksite daug maistinių, ekstrakcinių, kitų biologiškai vertingų maisto komponentų. Geriausia tokius produktus atšildyti 4 laipsnių temperatūroje - šaldytuvo lentynoje, kuri yra labiausiai nutolusi nuo šaldymo kameros.

Rodyti kitą patarimą
Reklama
Dienos populiariausi
Vištienos širdelių guliašas Tiršta vištienos ir pievagrybių sriuba Kugelis su cukinija Burokėlių salotos Sūrio padažas makaronams Šaltos kavos kokteilis
Reklama
Prisijunk prie mūsų!