Straipsniai
Greita paieška
Receptai
Draugai

„La Tomatina“ - maisto fiesta Ispanijoje

2012-03-12 08:29:24
Spausdinti Komentarai     Teksto dydis
„La Tomatina“ - maisto fiesta Ispanijoje

„La Tomatina“  - tai pomidorų „mūšio“ šventė vykstanti kiekvienų metų paskutinį rugpjūčio ketvirtadienį Bunolio miestelyje.

 

Šventė prasideda, kai sunkvežimiais atvežami ir iškraunami apie 150 tūkstančių pomidorų. Daug pasiruošimo reikalaujanti fiesta, kaip bebūtų keista, trunka apie pusvalandį, tačiau vaizdas vertas pastangų.

 

Jei neteko dalyvauti, siūlome bent pasigrožėti šios fiestos akimirkomis.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai0

Panašūs straipsniai

Vegetarizmas
Vegetarizmas

Vegetarizmas - mitybos būdas, kai atsisakoma mėsos, žuvies, kiaušinių, pieno produktų ir kito gyvulinės kilmės maisto. Tačiau vegetarizmas turi ne vieną formą. Pavyzdžiui veganai valgo tik augalinės kilmės maistą ir netgi nenaudoja daiktų, kurie savo sudėtyje turi odos, kailių. Ovo-lakto veganai vartoja pieno produktus ir kiaušinius, o pusiau vegetarai taip pat valgo ir žuvį.

TOP 10 mielų keksiukų
TOP 10 mielų keksiukų

Keksiukus papuošti galime kuo įvairiausiai, tačiau šie kulinarai tikrai nestokojo fantazijos! Be abejonės, į idėjos įgyvendinimą įdėta daug darbo, tačiau atrodo tikrai įspūdingai!

Gurmanai
Gurmanai

Nebijokite savęs palepinti, pasimėgauti nuotabiais gurmaniškais patiekalai. Juk visi esam verti retkarčiais pasinerti į nuostabių skonių jūrą.

 Daugiau straipsnių
Ar žinote, kad...

Keksas gausis gražiai gelsvos spalvos, jei trynį su trupučiu druskos ištrinsite iš vakaro ir paliksite iki ryto šaltai.

Rodyti kitą patarimą
Reklama
Dienos populiariausi
Folijoje kepta vištiena Porų mišrainė su kumpiu Troškintos kiaulienos kepenėlės Dešrelės su bulvėmis Želė tortas „Vasarėlė“ Žemaičių blynai su faršu
Reklama
Prisijunk prie mūsų!