Straipsniai
Greita paieška
Receptai
Draugai

Menininkas sukūrė indus iš apelsino žievės

2011-12-22 11:19:56
Spausdinti Komentarai     Teksto dydis
Menininkas sukūrė indus iš apelsino žievės

Izraelyje, žydų ir arabų kaime gimęs arabų kilmės menininkas Wahat-al-Salam mėgsta eksperimentuoti su kasdienybėje sutinkamais daiktais. Pasinaudodamas paprasta lydymo ir džiovinimo technika jis sukūrė indus iš apelsino žievės.

Jaunasis menininkas teigia, kad jo indai ekologiški, greitai yrantys gamtoje, pagaminti iš vietinių žaliavų, pigūs, atsparūs vandeniui ir, svarbiausia, skaniai kvepiantys. Baigęs dizaino studijas, Wahatas nusprendė neiti dirbti į jokią įmonę ir neleisti dienų prie kompiuterio, bet užsiimti rankų darbo dirbiniais.

Dizaineris dabar eksperimentuoja kaip „išversti“ aplesino žievę į kitą pusę ir suteikti savo dirbiniams baltesnę, švelnesnę tekstūrą.

 
Grynas.lt
Komentarai0

Panašūs straipsniai

Gero arbūzo paieška
Gero arbūzo paieška

Arbūzas – tai didelis naudingų medžiagų lobynas. Jo minkštimas – puikus ląstelienos šaltinis organizmui. Ji ne tik padeda sureguliuoti virškinimą, tačiau yra puiki priemonė skrandžio negalavimams malšinti, nes neutralizuoja rūgščių perteklių. Dėl minkštime esančių švelnių maistinių skaidulų arbūzas sumažina cholesterino kiekį.

Verbų sekmadienis
Verbų sekmadienis

Ne aš mušu, Verba muša.
Ne tau sopa, Verbai sopa.
Už nedėlios bus Velykos.

Skonių stovyklėlė
Skonių stovyklėlė

Birželį praūžė kulinarinė savaitės trukmės dieninė vaikų stovykla Čiop Čiop kulinariniame lofte. Tai pirmoji tokio tipo stovykla Lietuvoje, susilaukusi nemažai pagyrų. Stovyklos tikslas buvo supažindinti vaikus su maisto kultūra, gaminimo principais, išmokyti saikingai bei sveikai naudoti maistą, o tai kas nelabai sveika, pasigaminti kuo sveikiau.

 Daugiau straipsnių
Ar žinote, kad...

Obuoliuose esančios rūgštys žadina apetitą, o taip pat padeda pasisavinti kitą maistą.

Rodyti kitą patarimą
Reklama
Dienos populiariausi
Pikantiški vištienos kepsneliai Purūs keksiukai Naminė pica GRIETINĖLĖJE TROŠKINTA LYDEKA Želė tortas „Vasarėlė“ Ypatingieji kotletai
Reklama
Prisijunk prie mūsų!