Straipsniai
Greita paieška
Receptai
Draugai

Skanūs nagai??!

2012-06-29 09:45:37
Spausdinti Komentarai     Teksto dydis
Skanūs nagai??!

Japonai pasižymi išradingumu visose gyvenimo srityse. Nagų dailė - ne iš imtis. Vis labiau populiarėjančios įvairiausios formelės (fimo) užkariauja vietą ir manikiūro specialistų-mėgėjų stalčiukyje.

Ar gi ne žavingai atrodo? :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai0

Panašūs straipsniai

Aprengti puodeliai
Aprengti puodeliai

Ar ir Jūsų puodelis aprengtas? :-)

Gero arbūzo paieška
Gero arbūzo paieška

Arbūzas – tai didelis naudingų medžiagų lobynas. Jo minkštimas – puikus ląstelienos šaltinis organizmui. Ji ne tik padeda sureguliuoti virškinimą, tačiau yra puiki priemonė skrandžio negalavimams malšinti, nes neutralizuoja rūgščių perteklių. Dėl minkštime esančių švelnių maistinių skaidulų arbūzas sumažina cholesterino kiekį.

Margučių dažymas bei Velykų tradicijos
Margučių dažymas bei Velykų tradicijos

Margučiai buvo dažomi ne dėl grožio, o sdėl simbolinės prasmės suteikimo. Kiekviena spalva turėjo savo reikšmę. Margučiuose vyravo juoda, raudona, žalia, geltona bei ruda spalvos. Juoda spalva simbolizavo žemę motiną ir Žemyną, raudona - vaisingumą, gimimą ir gyvenimą bei deivę gimdytoją Ladą. Žalia spalva - pavasario augaliją, javų daigus, mėlyna - dangų bei vandenį, geltona ir ruda - subrendusių javų derlių.

 Daugiau straipsnių
Ar žinote, kad...

Džiovinti grybai primins šviežių grybų skonį, jei prieš verdant pamirkysite juos piene.

Rodyti kitą patarimą
Reklama
Dienos populiariausi
Trešnių trauktinė Virtos “gėlytės” Folijoje keptos bulvės Mielinė plonapadės picos tešla Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su sūrio ir kumpio įdaru Ridikėlių ir agurkų salotos
Reklama
Prisijunk prie mūsų!