Straipsniai
Greita paieška
Receptai
Draugai

TOP 5 produktai tikriems vyrams

2014-05-19 12:04:35
Spausdinti Komentarai     Teksto dydis
TOP 5 produktai tikriems vyrams
Kiekviena moteris privalo rūpintis ne tik savo, vaikų, bet ir mylimųjų sveikata. Štai produktai, kurie reikalingi Jūsų vyro sveikatai ir gerai savijautai.
 
Į tikro vyro racioną turi būtinai patekti šie 5 produktai:
 
Sardinės. 100 g šios žuvies visiškai pakeis žuvies rūgščių ir baltymų paros dozę, taip reikalingą vyrų organizmo palaikymui.
 
Avižos. Tai vienas geriausių baltymų ir rūgščių šaltinis.
 
Kopūstas. Šis produktas dažniausiai vadinamas "moteriškuoju", tačiau jis būtinas ir vyriškajam organizmui. Kopūstas mažina riziką plaučių vėžio susirgimui, tvirtina mokslininkai. Kopūste yra B grupės vitaminas, kuris būtinas vyrams. Vitaminas stabilizuoja nervinės sistemos procesus. Kopūstas turi ir PP, kuris gerina medžiagų apykaitą.
 
Mėlynės. Daug ląstelienos ir tuo pačiu mažai cukraus ir kalorijų. Mokslininkai dietologai nustatė, kad mėlynės gerina ne tik matymą, bet ir atmintį.
 
Mėsa. Vyrai privalo valgyti mėsa ir pasimėgauti tikru, sultingu ir aromatingu mėsos kepsniu. Tai sužadina vyriškąjį libido. Libido sužadinimui tinkamiausia yra avienos, jautienos ir veršienos mėsa.
 
 
Komentarai0

Panašūs straipsniai

Bananai sveika ir skanu
Bananai sveika ir skanu

Manote, jog bananai jau yra tikrų tikriausia atgyvena ir mieliau renkatės kur kas egzotiškesnius vaisius, kurie taip gražiai atrodo parduotuvių lentynose? Veltui. Bananai visais laikais buvo, yra ir bus vienas naudingiausių vaisių žmogaus sveikatai.

Alternatyvios mitybos paieškos: žaliavalgystė
Alternatyvios mitybos paieškos: žaliavalgystė

Žaliavalgystė tai toks mitybos būdas, kuomet žmogus nevalgo kepto, virto, troškinto ar kitaip termiškai apdoroto maisto. Žmonės, propoguojantys ši mitybo būdą, maistą kaitina ne aukštesnėje nei 43 C temperatūroje arba visiškai jo termiškai neapdoroja. Taip maiste išsaugomi vitaminai, nesunaikinami enzimai ir veikliosios medžiagos.

Teiginiai „Be E“ daugumoje atvejų atitiko tikrovę
Teiginiai „Be E“ daugumoje atvejų atitiko tikrovę

Praėjusių metų pabaigoje Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba atrinko produktų, paženklintų „Be E“, „Jokių E“, „Jokių pridėtinių E“, „Be konservantų“ mėginius laboratoriniams tyrimams. Buvo atrinkti prieskonių, mėsos, pieno gaminių (tarp jų – varškės sūrelių vaikams), padažų, miltinių gaminių, žuvies, grybų, sriubų konservų ir kt. mėginiai.

 Daugiau straipsnių
Ar žinote, kad...

Žali pomidorai greičiau prinoks, jei juos sudėsite į dėžę kartu su prinokusiu obuoliu ir uždengsite.

Rodyti kitą patarimą
Reklama
Dienos populiariausi
Troškintos kiaulienos kepenėlės Krevetės grietinėlės padaže Vermutas su toniku Sūrio padažas makaronams Želė tortas „Vasarėlė“ Brendžio kokteilis
Reklama
Prisijunk prie mūsų!