Straipsniai
Greita paieška
Receptai
Draugai

TOP 5 produktai tikriems vyrams

2014-05-19 12:04:35
Spausdinti Komentarai     Teksto dydis
TOP 5 produktai tikriems vyrams
Kiekviena moteris privalo rūpintis ne tik savo, vaikų, bet ir mylimųjų sveikata. Štai produktai, kurie reikalingi Jūsų vyro sveikatai ir gerai savijautai.
 
Į tikro vyro racioną turi būtinai patekti šie 5 produktai:
 
Sardinės. 100 g šios žuvies visiškai pakeis žuvies rūgščių ir baltymų paros dozę, taip reikalingą vyrų organizmo palaikymui.
 
Avižos. Tai vienas geriausių baltymų ir rūgščių šaltinis.
 
Kopūstas. Šis produktas dažniausiai vadinamas "moteriškuoju", tačiau jis būtinas ir vyriškajam organizmui. Kopūstas mažina riziką plaučių vėžio susirgimui, tvirtina mokslininkai. Kopūste yra B grupės vitaminas, kuris būtinas vyrams. Vitaminas stabilizuoja nervinės sistemos procesus. Kopūstas turi ir PP, kuris gerina medžiagų apykaitą.
 
Mėlynės. Daug ląstelienos ir tuo pačiu mažai cukraus ir kalorijų. Mokslininkai dietologai nustatė, kad mėlynės gerina ne tik matymą, bet ir atmintį.
 
Mėsa. Vyrai privalo valgyti mėsa ir pasimėgauti tikru, sultingu ir aromatingu mėsos kepsniu. Tai sužadina vyriškąjį libido. Libido sužadinimui tinkamiausia yra avienos, jautienos ir veršienos mėsa.
 
 
Komentarai0

Panašūs straipsniai

Topinambo suteikiama energija
Topinambo suteikiama energija

Topinambo šakniagumbiai šiek tiek panašūs į bulves, tačiau jie labiau išsikraipę, yra pačių netikėčiausių formų. Tai ankstyva daržovė. Jau anksti pavasarį galima prisikasti jos gumbų. Rudenį topinambų derlių galima nuimti vėliausiai iš visų. Žiemą gumbai gerai išsilaiko net palikti žemėje arba iškasti ir laikomi karu su bulvėmis.

Alternatyvios mitybos paieškos: žaliavalgystė
Alternatyvios mitybos paieškos: žaliavalgystė

Žaliavalgystė tai toks mitybos būdas, kuomet žmogus nevalgo kepto, virto, troškinto ar kitaip termiškai apdoroto maisto. Žmonės, propoguojantys ši mitybo būdą, maistą kaitina ne aukštesnėje nei 43 C temperatūroje arba visiškai jo termiškai neapdoroja. Taip maiste išsaugomi vitaminai, nesunaikinami enzimai ir veikliosios medžiagos.

Natūralūs ir sintetiniai antioksidantai
Natūralūs ir sintetiniai antioksidantai

Šiandien, norėdami pagerinti produktų kokybę ir apsaugoti juos nuo gedimo ilgesnį laiką, maisto gamintojai naudoja tam tikrus maisto priedus. Dalinamės informacija apie pagrindinius maisto priedus.

 Daugiau straipsnių
Ar žinote, kad...

Daugiausiai vitaminų yra gūžinio arba žiedinio kopūsto kote. Jį galite nulupti ir sutarkuoti salotoms, ar tiesiog suvalgyti.

Rodyti kitą patarimą
Reklama
Dienos populiariausi
Įdaryti makaronų vamzdeliai Purūs keksiukai Žemaičių blynai su faršu Salotos su lašiša Pekino kopūstų salotos Sūrio padažas makaronams
Reklama
Prisijunk prie mūsų!