Straipsniai
Greita paieška
Receptai
Draugai

Žaliavalgystė pagal Olgą Dzindzeletą

2012-07-30 12:32:28
Spausdinti Komentarai     Teksto dydis
Žaliavalgystė pagal Olgą Dzindzeletą

Ką valgo žaliavalgiai? Ar jie gali valgyti saldumynus? Į šiuos ir panašius klausimus atsako Olga Dzindzeleta.


Kokie žaliavalgiški patiekalai yra įprasti visiems? Kuriuos galbūt valgome visi, tik nesuvokiame, kad tai žaliavalgiškas patiekalas..
Jeigu kalbėti  būtent apie patiekalus - bet kokios daržovių, vaisų salotos, kokteiliai yra jau žaliavalgiškas patiekalas/gėrimas. Svarbu, kad jų ingridientai liktų gyvi - termiškai neapdoroti, arba apdoroti iki 42-45 laipsnių C.
 
 
Ką darote žiemą, kai Lietuvoje šviežių daržovių ir žalumynų nėra?
Kiekvienam  sezonui - savo maistas. Žiemą galima valgyti tuos pačius lietuviškus obuolius, kopūstus, burokėlius. Jie, aišku, nebus   ką tik iš medžio ar žemės, bet tai, mano nuomone, vis dar gyvas maistas. Žiemą valgau ir egzotinius vaisius.
 
 
Ar žaliavalgiai valgo saldumynus? :)
Žaliavalgiai  valgo viską ką tik nori! :) Saldumynai pagaminti  iš džiovintų vaisių, riešutų, sėklų labai skanūs!
 
Vis dažniau girdime apie žaliavalgyste, kaip manote, ar tai tam tikra prasme - mada?
Tikiuosi, kad ne tik mada, kad daugiau žmonių pradėjo galvoti apie tai ką jie deda sau į burną... ar maistas, kurį valgo yra geras kūnui, sielai. O jeigu, tai yra mada - džiugu, kad būti sveiku šiandien yra madinga!!!
 

Komentarai0

Panašūs straipsniai

Ožkų pienas - ne tik skanu, bet ir sveika
Ožkų pienas - ne tik skanu, bet ir sveika(1)

Palyginus su karvėmis, nedidučiai pieno šaltiniai – ožkos, tampa vis populiaresnės ne tik giliose kaimo bendruomenėse, bet ir miesteliuose ar didmiesčių priemiesčiuose. Auginti ožkas labai paprasta – jos nereikalauja nei didelio dėmesio, nei didelių patalpų, nei tiek daug pašaro, kiek reikia karvėms, kad duotų pakankamai pieno.

Alavijas: ir sveikatai, ir grožiui
Alavijas: ir sveikatai, ir grožiui

Namų daktaru tituluojamą alaviją šiais laikais auginamą išvystame vis rečiau, o juk jis gali tapti nepakeičiamu vaistu: sakoma, kad alavijas gydo odos sužeidimus (nudeginimus, žaizdeles, bėrimus), padeda sumažinti skausmą, skatina audinių regeneraciją, padeda išvengti vidurių užkietėjimo ir t.t.

Kiek pavojaus ir naudos kasdieniuose produktuose?
Kiek pavojaus ir naudos kasdieniuose produktuose?(2)

Net ir labai naudingas maistas gali būti daug pavojingesnis skrandžiui nei visų peikiami bulvių traškučiai. Amerikiečių specialistai sudarė sąrašą produktų, kurių galima aptikti kone kiekvienos šeimos šaldytuve, ir kuriais per pastaruosius 20 metų buvo apsinuodijama dažniausiai.

 Daugiau straipsnių
Ar žinote, kad...

Kepant riebalai mažiau spragsės, jei įbersite truputį druskos.

Rodyti kitą patarimą
Reklama
Dienos populiariausi
Jogurtiniai blynai Keksiukai su spanguolėmis Sūrio padažas makaronams Kugelis su cukinija Šokoladinis kokteilis "Šokoladinis dangus" Žemaičių blynai su faršu
Reklama
Prisijunk prie mūsų!